Career

Start working with us

We believe that every member of the team is an important part of a successful organization.

Customers are constantly growing to meet their commitments.

If you want to work in our company, choose the advert you are interested in and contact us as indicated in your ad.

Open positions

Department
CUSTOMER MANAGER, UKMERGĖ
Deadline-

WHY UMEGA:

  • Opportunity to meet people from the most modern engineering companies in Europe;
  • Possibility to learn German way of customer management from within;
  • Great chance to grow and learn together with the company.

WHAT YOU WILL GET IN RETURN:

  • Learning from and with sales professionals;
  • Growth within the organization;
  • Supportive and friendly team;
  • Competitive remuneration.

WHY YOU:

  • Because you have strong communication and interpersonal skills;
  • Because you communicate English and (preferably) German;
  • Because you have analytical thinking;
  • Because you are ready to go extra mile for the customer;
  • Because you are problem-solver.

WHAT YOU WILL DO:

  • Managing our international key accounts;
  • Processing customer orders;
  • Delivering customer our experience and solving he’s problems;
  • Doing your market research and helping to build company’s strategy;

If this job sounds like a possible career move for you, please send your resumes to cv@umega.lt, including “Customer manager” in the subject line.

Only short-listed candidates will be notified.

Department
PARDAVIMŲ INŽINIERIUS, UKMERGĖ
Deadline2017-12-31

KODĖL UMEGA:

  • Galimybė dirbti su vienomis geriausių inžinerinės pramonės įmonių Europoje.
  • Galimybė plėsti kompetencijas kartu su kolegomis iš Vokietijos.
  • Puiki proga augti kartu su kompanija.

MES TAU GARANTUOJAME:

  • Aukštesnį už rinkos vidurkį atlyginimą.
  • Nuolatinius mokymus ir kompetencijos kėlimą.
  • Parodų bei užsienio klientų lankymą.
  • Galimybę kilti karjeros laiptais.

KODĖL TU:

  • Turi inžinerinį išsilavinimą/supratimą (idealiu atveju – metalo apdirbimo srityje).
  • Moki dirbti CAD programomis (SolidWorks).
  • Turi problemų sprendimo įgūdžių.
  • Mėgsti dinamišką darbą ir iššūkius.
  • Komunikuoji anglų kalba.
  • Sugebi savarankiškai planuoti darbus ir skirstyti prioritetus.

KĄ TU DARYSI:

  • Analizuosi kliento užklausas ir ieškosi ekonomiškiausio sprendimo gamybai.
  • Atstovausi įmonę komercinėse bei techninėse derybose su klientais.
  • Teiksi gaminio gerinimo pasiūlymus.
  • Kelsi savo ir visų kolegų kompetencijas.

Jeigu šis darbo pasiūlymas Tau pasirodė įdomus siųsk savo CV el.paštu:  cv@umega.lt, nurodant temos laukelyje “pardavimų inžinierius”.

Informuosime tik atrinktus kandidatus

Department
Gamybos paruošimo inžinierius (-ė) (Darbo vieta Ukmergėje)
Deadline-

Darbo aprašymas

  • – Gaminių savikainos skaičiavimas;
  • – Gaminių technologijos sudarymas;
  • – Bandomųjų gaminių įvedimas į serijinę gamybą;
  • – Nuolat prižiūrėti, vystyti ir tobulinti produkto gamybos technologinius procesus.
  • – Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas mechanikos srityje;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Geros anglų (rusų, vokiečių kalbų žinojimas privalumas) kabos žinios;
  • Mokėjimas dirbti specifinėmis inžinerinėmis programomis (AutoCAD, SolidWorks)
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas;
  • Noras nuolat mokytis, siekti profesinių žinių, savo veikloje tapti lyderiu;
  • Iniciatyvumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Mokėjimas nustatyti prioritetus ir planuoti savo darbo laiką.

Įmonė siūlo

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Darbą Ukmergėje
  • Transporto kaštų kompensavimą, atvykstantiems iš kitų miestų.

Apie dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai

Department
GAMYBOS INŽINIERIUS (SURINKIMAS)(DARBAS UKMERGĖJE)
Deadline-

Darbo pobūdis

  • Proceso tobulinimas ir efektyvinimas surinkimo bare;
  • Naujų technologijų taikymas gaminiuose;
  • Esamų technologijų pritaikymas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas;
  • Gaminių technologinių kortelių sudarymas;
  • Nuolat vystyti ir tobulinti produkto gamybos technologinius procesus;
  • Įrankių užsakymas.

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas mechanikos srityje (Mechanikos arba Pramonės inžnerijos išsilavinimas privalumas);
  • Inovatyvumas;
  • Mokejimas nustatyti prioritetus ir planuoti savo darbo laiką;
  • Tikslo siekimas, ambicingumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti turimą informaciją, ieškoti optimaliausių sprendimų būdų;
  • Geros anglų kalbos žinios (vokiečių, rusų kalba privalumas).

Mes jums siūlome

Fill form to apply